Як розмістити власні фотографії у фотоархіві "Бердичів та бердичівляни"?
(загальний ЧаП)

Зареєстрований користувач має можливість долучити фотографії як в особисту галерею (альбом, створений користувачем), так і в публічні галереї, створені адміністраторами.
Насамперед декілька зауважень:

  1. найбільша висота або ширина фотографії не повинна перевищувати 2048 пікселів;
  2. об’єм файлів для закачування не повинен бути більш як 2048 кБ;
  3. квота (загальний об’єм файлів) для зареєстрованого користувача становить 20000 кБ.

Питання: Як завантажити фотографію?

Відповідь: Алгоритм представлено нижче.
Крок 1. Натиснути кнопку "Реєстрація". Якщо ви не маєте реєстрації, попередньо необхідно її пройти та отримати електронною поштою підтвердження.
Крок 2. Ввести ім'я та пароль для входу у відповідну форму та натиснути кнопку "Вхід".
Крок 3. Натиснути кнопку "Долучити фото".
Крок 4. У запропонованій формі введіть шлях до файлу, якщо він розміщений на локальному комп’ютері, або введіть URL, якщо файл знаходиться в мережі Інтернет. Одночасно можна завантажити до 5 фотографій та/або URL. Натисніть кнопку "Вперед".
Крок 5. Після підтвердження завантаження фото у запропонованій формі виберіть альбом (обов’язково), у якому ви бажаєте розмістити фото, та введіть його назву і опис (не обов’язково).

Питання: Як долучити фотографію до альбому, який не є публічним?

Відповідь: Користувач не може долучити свою фотографію до альбому, який не є публічним. Але якщо Ви вважаєте, що фотографія заслуговує цього, зверніться з відповідною пропозицією до адміністраторів.

Питання: Чим ви відрізняєтесь від інших фотоархіві (фотохостингів)?

Відповідь: У глобальному сенсі – нічим. Якщо у деталях, то ми є вузькоспеціалізованим архівом (пам’ятайте – лише Бердичів та бердичівляни), у якому створено альбоми за направленнями, тематикою та подіями.